Zapraszamy na czwartkowe spotkanie 15 stycznia o godz. 19.00 w podziemiu kościoła św. Herberta w Wodzisławiu Śl.
W naszej kawiarence będziemy czekać na Was z dobrą kawą i ciastem już od godz. 18.30.
Spotkanie będzie transmitowane na żywo od godz. 19.00 na naszym kanale YouTube i Facebooku